Společnost Enersis, spol. s r.o. vznikla v roce 1992 jako inženýrsko-dodavatelská a montážní organizace zabývající se činností v oblasti tepelné techniky. Kolektiv jejích zaměstnanců má dlouholeté zkušenosti v oboru průmyslové energetiky a to především ve výstavbě nových či rekonstrukci stávajících kotelen a topných systémů tzv. “na klíč” .

Svoji činnost společnost zaměřuje především na projektování, dodávky a montáž průmyslových kotelen o výkonech 100 kW až 10 MW a teplovzdušné vytápění průmyslových hal pomocí plynových agregátů či sestavných plynových VZT jednotek.

Montážní program firmy obsahuje parní, horkovodní i teplovodní kotle jak tuzemských, tak i renomovaných zahraničních výrobců. Instalované kotlové jednotky jsou ve většině případů osazovány plynovými, olejovými nebo dvoupalivovými hořáky zahraničních výrobců (Dreizler, Weishaupt, Ray). V současné době společnost nabízí především špičkové hořáky Dreizler, u kterých jsou garantovány emise NOx nižší než 60 mg/kWh.

Společnost rovněž nabízí dodávky a montáž kogeneračních jednotek na bázi plynových motorů o výkonu 100 až 3600 kW nebo plynových turbín o výkonech od 600 do 7200 kW. Jedná se zejména o plynové motory společnosti Deutz Energy GmbH Mannheim a turbíny Kawasaki.

V případě Vašeho bližšího zájmu o nabízená zařízení Vás rádi navštívíme a podáme Vám podrobnější informace či zpracujeme konkrétní nabídku - volejte, faxujte, mailujte !

Created by UpFront
Copyright 2004 Enersis, s.r.o.